Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w charakterze wystawcy w  FESTIWALU ZUP ŚWIATA, który odbędzie się we wrześniu 2018 roku w ogrodach Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie (ul. Krakowskie Przedmieście).

Wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym ma na celu wspieranie świadomego odżywiania, zdrowego i aktywnego stylu życia oraz promocję dorobku samorządu terytorialnego i  lokalnych przedsiębiorców, zajmujących  się produktem regionalnym. Podczas dni festiwalowych  odbędą się  degustacje, prezentacje, pokazy  oraz wykłady ekspertów  z wielu dziedzin, a sam Festiwal będzie realizowany w ramach projektu MIASTO ZDROWIA – leczenie przez jedzenie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z całą pewnością możemy stwierdzić, że taki format organizacji imprez jest przyjmowany z entuzjazmem. Spełnia oczekiwania tysięcy odwiedzających, co pozwala nam  mówić o  sukcesie. Na ten sukces składają się: walor edukacyjny, promocja zdrowej i różnorodnej żywności z całego świata, prozdrowotny i kulturowy aspekt mądrego odżywiania się oraz motyw integracyjny  dla odwiedzających festiwal

Z różnych zakątków Polski i świata. Formuła oddziaływania tego typu inicjatyw na młode pokolenie, na społeczeństwo, na współpracę i integrację  jest ze wszech miar pożądana.

FESTIWAL ZUP ŚWIATA to wydarzenie wielokulturowe, będące znakomitą okazją do zwrócenia uwagi na troskę o zdrowie po przez świadome odżywianie, jak i promocji polskich marek oraz do integracji z innymi społecznościami.

Dodatkowych  informacji udziela p. Katarzyna Kaczmarska, e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 225 01 11